W sobotę wieczorem telewizja TVN24 wyemituje materiał, który może bardzo skomplikować sytuację ministra obrony narodowej. Chodzi o tłumaczkę raportu WSI Antoniego Macierewicza, która miała być rzekomo związana z rosyjskimi służbami specjalnymi!

„Major Magdalena E. była oficerem wojskowego kontrwywiadu. Ponad rok temu została zmuszona do odejścia ze służby. Po raz pierwszy zgodziła się o tym porozmawiać. Reportaż Macieja Dudy i Łukasza Rucińskiego w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:55 w TVN” – zapowiada zwiastun.

Reklamy

Co wiadomo na razie?

Oficer Magdalena E. zabierze głos po raz pierwszy, odkąd po wyborach została zmuszona do odejścia ze Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Ostatnio zajmowała się tam sprawą rzekomej współpracy tłumaczki raportu o WSI z rosyjskim KGB.

Nie będzie to pierwszy przypadek, gdy w otoczeniu Antoniego Macierewicza pojawiają się osoby z niejasnymi powiązaniami. Dziennikarz Tomasz Piątek napisał książkę poświęconą rosyjskim kontaktom szefa MON. Co spowodowało atak na jego osobę i grożenie procesami. Co stanie się po reportażu dziennikarzy super wizjera?

Źródło: TVN

Poprzedni artykułGigantyczne nagrody dla wysokiego kierownictwa Ministerstwa Środowiska
Następny artykułSprawiedliwość PiS tylko dla bogatych. Ogromne podwyżki opłat sądowych.