Hipokryzja? Współtwórca propagandowego portalu PiS w niedziele na zakupach.

Gdy w polskich domach trwały ostatnie przygotowania do świątecznej wieczerzy, w sklepach wśród spóźnialskich klientów portal Wirtualna Polska ujrzał… Michała Karnowskiego. Bożonarodzeniowe zakupy w niedzielę?

Mimo długiego, świątecznego weekendu część Polaków już w piątek zrobiła ostatnie zakupy, by zdążyć z przygotowaniem wigilijnej wieczerzy. Niektórzy zostawili jednak ten obowiązek na ostatnią chwilę i do tego grona można zaliczyć m.in jednego z braci Karnowskich – Michała, który chodził z koszykiem między regałami w jednym z hipermarketów francuskiej sieci przy ulicy Modlińskiej w Warszawie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to Michał Karnowski jest współtwórcą portali wSieci.pl oraz wPolityce.pl. Na łamach tych serwisów wielokrotnie było podkreślane, że zakaz handlu w niedzielę może przynieść więcej korzyści niż strat, a argumenty opozycji są “albo nieprawdzwe, albo nieprzekonujące.”.

Wirtualna Polska chciała zapytać dziennikarza, dlaczego nie zdążył z świątecznymi zakupami. Jednak Michał Karnowski poproszony o komentarz odpowiedział: “Niech się Pani wstydzi”. Wirtualna Polska nie zdążyła zapytać, czy dziennikarz nie wstydzi się robienia zakupów w niedzielę.

Źródło: Wirtualna Polska