Przedstawiciele zarządu Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli spotkali się z wiceminister zdrowia Józefą Szczurek-Żelazko – poinformowano na stronie internetowej stowarzyszenia. Jak podano, celem spotkania było „omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia”.

„Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia” – napisano na stronie w tekście datowanym na 20 grudnia. W spotkaniu z minister Szczurek-Żelazko mieli być obecni przedstawiciele zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca.

Reklamy

Czy naprawdę ministerstwo zdrowia zamierza współpracować ze stowarzyszeniem i wprowadzić do szpitali uzdrowicieli? Czy to pomoże szpitalom, których lekarze wypowiedzieli klauzulę opt-out?

Źródło: PSDU

Poprzedni artykułZnany publicysta o nagrodzie środowisk PiS dla Przyłębskiej. Żenada i wazelina
Następny artykułSzokujący sondaż. Połowa Polaków uważa, że PiS osłabia demokrację w naszym kraju!