Przedstawiciele zarządu Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli spotkali się z wiceminister zdrowia Józefą Szczurek-Żelazko – poinformowano na stronie internetowej stowarzyszenia. Jak podano, celem spotkania było „omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia”.

„Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia” – napisano na stronie w tekście datowanym na 20 grudnia. W spotkaniu z minister Szczurek-Żelazko mieli być obecni przedstawiciele zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca.

Czy naprawdę ministerstwo zdrowia zamierza współpracować ze stowarzyszeniem i wprowadzić do szpitali uzdrowicieli? Czy to pomoże szpitalom, których lekarze wypowiedzieli klauzulę opt-out?

Źródło: PSDU

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Antonialicja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
alicja
Gość
alicja

no dobrze a jak się będą niech wprowadzają tych niby uzdrowicieli mam tylko nadzieję ze uzdrowią w szybkim tempie wszystkie nieuleczalnie chore osoby w tym dzieci ludzi w wieku szkolnym starszych ale wiem jedno dla nieuleczalnie chorych to terapia zabójcza nie ozdrowieją tego chce minister i wiceminister zdrowia to najlepiej niech otworzą obozy pracy dla tych ludzi dla mnie to jest chory rząd który przez dwa lata narobił więcej szkód jak niejeden inny rząd dla mnie oni są skończonymi draniami nie ludzmi za jakich się mają piekło w porównaniu z ich rządzeniem to jest idylla

Antoni
Gość
Antoni

W związku z licznymi pytaniami o możliwość szkolenia w dziedzinie metody duchowego uzdrawiania oraz zobaczenia programu szkoleń podaję informacje…