Duchowe uzdrawianie wejdzie do publicznej służby zdrowia? Spotkanie wiceminister Żelazko z uzdrowicielami.

Przedstawiciele zarządu Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli spotkali się z wiceminister zdrowia Józefą Szczurek-Żelazko – poinformowano na stronie internetowej stowarzyszenia. Jak podano, celem spotkania było “omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia”.

“Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia” – napisano na stronie w tekście datowanym na 20 grudnia. W spotkaniu z minister Szczurek-Żelazko mieli być obecni przedstawiciele zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Czy naprawdę ministerstwo zdrowia zamierza współpracować ze stowarzyszeniem i wprowadzić do szpitali uzdrowicieli? Czy to pomoże szpitalom, których lekarze wypowiedzieli klauzulę opt-out?

Źródło: PSDU