Rozpasanie urzędników nie zna granic. Zniżki na operacje plastyczne

Urzędnicy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będą mogli cieszyć się zniżkami na zabiegi chirurgii plastycznej – informuje Super Express! Zapewni im to przetarg dotyczący “świadczenia usług zdrowotnych”. Czyżby pracownicy Jana Szyszki zapragnęli być piękniejsi? – pyta tabloid.

Instytucja podległa Ministerstwu Środowiska rozpisała niedawno przetarg wart 4 mln zł, którego przedmiotem mają być pakiety zdrowotne dla szeregowych pracowników i członków zarządu. W opisie zamówienia znalazło się jednak nietypowe wymaganie. Dotyczy ono tak zwanej chirurgii jednego dnia. Jednym z punktów są zniżki dla urzędników na usługi dotyczące chirurgii plastycznej. Skrupulatnie wyliczono, że chodzi między innymi o lifting twarzy, korektę nosa, uszu, a nawet piersi czy plastykę brzucha oraz powiek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie wszyscy w myśl przetargu otrzymaliby jednak takie same zniżki. Szeregowi pracownicy będą mogli liczyć na “jedynie” 10 proc. upustu, podczas gdy pięć osób z zarządu dostanie rabaty w wysokości aż 30 proc.! Dziennikarze spytali rzecznika prasowego Funduszu o to, dlaczego chirurgia plastyczna znalazła się w przetargu. Niestety, do tej pory nie znalazł odpowiedzi na to nurtujące pytanie.

Źródło: Super Express