20 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieWstrząsające zestawienie na temat lekarzy rezydentów i nienawistny atak internetowych hejterów popierających...

Wstrząsające zestawienie na temat lekarzy rezydentów i nienawistny atak internetowych hejterów popierających rząd.

W sieci pojawiło się zestawienie, które obrazuje tragiczną sytuację lekarzy rezydentów. Jego autor pokazuje najpierw warunki umowy o pracę lekarza, zestawiając je z obraźliwymi komentarzami pod adresem lekarzy, a na końcu dodając informację o śmierci z przepracowania młodej lekarki.

Samo w sobie zestawienie jest już bardzo mocne. To co również przeraża, to używanie przez środowiska popierające rząd tak obrzydliwych metod jak dyskredytacja lekarzy poprzez internetową nagonkę z fikcyjnych kont założonych na profilach społecznościowych. Wspólnym mianownikiem tych wszystkich nienawistnych komentarzy jest swojego rodzaju cyfrowy podpis, w postaci ogromnego ładunku agresji. Tak, jakby każdy z piszących używał tego samego wzoru.

Reklamy

Brutalne metody walki z lekarzami, język nienawiści, którym epatują te internetowe komentarze, mają jednak drugą stronę. Zwykli ludzie odwracają się od tego typu postaw. Agresja obróci się przeciwko tym, którzy ją masowo produkują.

Musisz o tym wiedzieć!