Burmistrz Sandomierza masakruje posła PiS. “Pana słowa wzbudzają co najwyżej śmiech i pożałowanie.”

Burmistrz Sandomierza odpowiada na oświadczenie posła PiS Marka Kwitka w sprawie krytyki inicjatywy “Walczymy o most w Sandomierzu” – informuje Echo dnia, które cytuje pismo burmistrza.

Ruszyła polemika na papierze pomiędzy Markiem Kwitkiem posłem Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Sandomierskiej Markiem Kwitkiem a burmistrzem Sandomierza w temat inicjatywy “Walczymy o most w Sandomierzu”. Po oświadczeniu wydanym przez posła Marka Kwitka, który skrytykował inicjatywę burmistrza Sandomierza polegającą na zbieraniu podpisów pod petycją do premiera Mateusza Morawieckiego, swoje stanowisko wydał burmistrz Marek Bronkowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Szanowny Panie Pośle, przytaczane przez Pana organizacje, które rzekomo są autorami pomysłu jak i używanie hasła ‘totalna opozycja’ wzbudzają śmiech i pożałowanie” – napisał w piśmie cytowanym przez Echo dnia. – “W naszym, jak Pan to zaznaczył królewskim mieście nie dzielimy ludzi na lepszy i gorszy sort, po prostu mamy jeden wspólny cel, dobro Sandomierza i jego mieszkańców i konsekwentnie staramy się go realizować. Ubolewam nad faktem, że zamiast z nami, jest Pan przeciwko nam. Odsyłam Pana również do lektury Interpelacja nr 32220 do ministra infrastruktury (…) jaką Pan złożył będąc w poprzedniej kadencji posłem w opozycji do ówczesnego rządu.

9 kwietnia 2015 roku poseł Marek Kwitek złożył w sejmie interpelację, w której zadał 12 pytań dotyczących remontu mostu. A teraz zachowuje się tak, jakby tego remontu nie chciał. Cóż… stare przysłowie mówi, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Źródło: Echo dnia