Odloty Antoniego Macierewicza. Smoleńsk to teraz zbrodnia

„Nie wolno zapomnieć od dramacie smoleńskim, trzeba jak najszybciej doprowadzić do wyjaśnienia jak do tej zbrodni doszło i wskazać odpowiedzialnych” – powiedział na antenie TV Trwam Antoni Macierewicz. Jak podkreślił, nie wolno dopuścić, aby zbrodnia uszła płazem.

„Nie wolno zapomnieć o sprawie, która ciąży nad narodem polskim od blisko ośmiu lat, to jest sprawa dramatu smoleńskiego. Nie ma wątpliwości, że jak najszybciej musimy doprowadzić do wyjaśnienia, jak do tej zbrodni doszło. Musimy jasno postawić odpowiedzialność za śmierć polskiego prezydenta, polskich dwóch prezydentów, całego niemal Sztabu Generalnego WP, wszystkich wojskowych, którzy dowodzili rodzajami sił zbrojnych, Ani Walentynowicz i innych wielkich postaci polskiego życia publicznego, którzy polegli pod Smoleńskiem” – powiedział Macierewicz i dodał: „Nie wolno nam dopuścić do tego, by ta zbrodnia uszła płazem, by naród się nie dowiedział, kto jest odpowiedzialny i by ci odpowiedzialni, nawet jeżeli wymiar sprawiedliwości Polski nie będzie w stanie ich dosięgnąć, by nie zostali jasno wskazani i pokazani całemu światu” – oświadczył b. szef MON.

Tymczasem przez dwa lata rządów na stanowisku szefa MON Antoni Macierewicz nie zrobił nic, by sprowadzić wrak prezydenckiego tupolewa i ostatecznie udowodnić lansowaną tezę o zamachu. Być może ten brak sukcesu przyczynił się do nagromadzenia emocji, które targają byłym szefem MON.

Źródło: RadioZET.pl/PAP/DG

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jonRysiek68 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rysiek68
Gość
Rysiek68

Na antenie Radia „Trwam” mozna powiedzieć najbardziej absurdalne rzeczy. Nawet to, ze świadkowie widzieli katajacy talerz , z ktorego wystrzelil piorun i stracil samolot a Kosmici zeszli na dól i pozabierali rozne fanty i troje rannych. W kolo lataly anioły i spiewaly Ave Maria…

jon
Gość
jon

W tym paszkwilu szaleniec może sobie pozwalać na wiele,a klechy mają ubaw,a co do zbrodni to ma racje,to gnom z nim te zbrodnie popełnili zmuszając ciamajde blizniaka do lądowania w Smoleńsku