Oto prawdziwa twarz posłów PiS. Nie wiedzą co zrobili dla Polski

Posłanka PiS Bernadeta Krynicka została zaskoczona na sejmowym korytarzu przez dziennikarza pytaniem. Fakt24.pl donosi, że pytanie brzmiało: “co przez rok jako poseł zrobiła dla Polski.”, a posłanka po dłuższej chwili odpowiedziała pytaniem: “A dlaczego pan pyta?”

Dziennikarz nie ustępował, tłumaczył pani poseł, że zadaniem parlamentarzysty jest służba Polsce – donosi portal Fakt24.pl i pisze, że choć z taką tezą posłanka Krynicka łaskawie się zgodziła to jednak wciąż nie potrafiła wymienić dokonań, z których byłaby dumna.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Film został nagrany rok temu. Zapytana o niego dziś odpowiedziała: “Uważam, że to wyszło teraz, bo sprzeciwiam się aborcji. Co do mojej pracy, to jestem zadowolona z mojej działalności w terenie na rzecz województwa podlaskiego. Cenię także pomoc, jakiej udzielam ludziom, przychodzącym do mojego biura poselskiego” – oznajmiła w rozmowie z Fakt24.pl

Źródło: Fakt24.pl