Wojna w PiS na całego. Macierewicz ostro atakuje Błaszczaka za zniszczenie policji?

Wczoraj Antoni Macierewicz na swojej stronie na Facebooku ostro skrytykował Mariusza Błaszczaka. Post został już usunięty z portalu, ale wiadomość masowo rozpowszechnili użytkownicy Facebooka. Podobne jak odpowiedź na ten temat Misiewicza.

“Mariusz Błaszczak został desygnowany na ministra obrony narodowej. Decyzję uważam za złą. To paranoja, a nie rekonstrukcja rządu! Zniszczył policję, teraz czas do zniszczenia armii. Biedni policjanci wpadli z deszczu pod rynnę. Swoje urzędowanie Błaszczak rozpoczął od kompromitacji z nominacją inspektora Zbigniewa Maja. Dwa poważne wypadki z udziałem najważniejszych osób w państwie – Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, jasno pokazują, że Mariusz Błaszczak coś działa nie tak. Za czasów jego rządów w MSWiA policja zmagała się z problemami kadrowymi i wizerunkowymi. Pan Minister tylko się tym ośmieszył! Błaszczak najwyraźniej nie radzi sobie z kierowaniem resortem. Liczba wpadek podległych mu służb jest zdecydowanie za duża. Ten niby-historyk i pajac pcha się do władzy, teraz ma armię. Błaszczak się po prostu nie nadaje na to stanowisko. Sprawdzał się jako tzw. „plecak” prezesa czyli chodził za nim krok w krok i mu usługiwał. A tu dostał coś o czym nie ma pojęcia. Nie ma pojęcia i w dodatku otacza się “Materkami-Zdzikotami”. Na skraj upadku wojsko prowadzi.”

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 


Słowa Antoniego Macierewicza podtrzymał podobno na Twitterze były doradca szefa MON Bartłomiej Misiewicz.

“Nowy szef MON Błaszczak jest największą porażką intelektualną rządu PiSu. Deficyt intelektualny jest jego wrodzoną zaletą. Wad nie posiada. Nie ma pojęcia o wojsku i armii. Polska – kraj w którym wojskiem ma dyrygować historyk! Stwierdzam z pełną odpowiedzialnością że jest pan wstydem dla rodzaju ludzkiego. To jest zwykły niekompetentny ignorant.”

Obu wpisów nie ma w internecie, ale po sieci krążą zrzuty z ekranu. Opublikował je na swoim blogu Andrzej Celiński. Podchwycili też inni internauci.

Bartłomiej Misiewicz twierdzi, że screen jego wpisu to fakenews. Zapowiada zawiadomienie prokuratury.

Źródło: Polityka.pl, Onet, Twitter