18 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePSL jako pierwsze prezentuje program na wybory samorządowe. Jest kilka niespodzianek.

PSL jako pierwsze prezentuje program na wybory samorządowe. Jest kilka niespodzianek.

Drony rolnicze, darmowa opieka dentystyczna do 18 roku życia, programy wsparcia dla seniorów oraz elektroniczne tornistry, zastępujące dotychczasowe ciężkie plecami uczniów. Władysław Kosiniak-Kamysz zaprezentował w Kraśniku nowy program PSL na wybory samorządowe.

Prezes PSL mówił, że jego partia jest dobrze przygotowana do wyborów i ma najlepszą ofertę dla polskich wsi i małych miejscowości.

Reklamy

Kraśnik został wybrany nieprzypadkowo. To tutaj znajduje się polska stolica malin, słodkiego owocu, który znajduje wiele zastosowań w naszych domach. Także tutaj mieszkają ludzie, którzy od wielu lat ciężko pracują na rzecz samorządu. Kosiniak-Kamysz nazwał ich cichymi bohaterami dnia codziennego. Prezentując program odwołał się do tradycji Wincentego Witosa ale mówił też bardzo dużo o przyszłości oraz o innowacjach potrzebnych na wsi. „Skończmy z dzieleniem Polski na A, B i C. Propozycje Polskiego Stronnictwa Ludowego mają zapewnić lepszą przyszłość wszystkim, którzy mieszkają w małych miejscowościach. To tutaj ma być czyste powietrze, czysta energia a nasze miejscowości mają być coraz piękniejsze.” – mówił Kosiniak-Kamysz.

Na konwencji pojawiło się ponad 2 tysiące ludowców z całej Polski. Niektórzy, by dotrzeć na czas do Kraśnika wyruszyli po północy. Konwencja PSL rozpoczyna marsz ludowców do wyborów samorządowych. Ludowcy zadbali o to, by odbiła się szerokim echem także w mediach społecznościowych. Zdjęcia z drona, filmy z fragmentami wypowiedzi, infografiki – wszystko to pojawiało się na instagramie, twitterze i na facebooku.

Do tematu wkrótce wrócimy w cyklu prezentacji ofert wyborczych poszczególnych partii.

Musisz o tym wiedzieć!