21 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePomylili mieszkania. Samotny ojciec poturbowany

Pomylili mieszkania. Samotny ojciec poturbowany

Antyterroryści z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zaliczyli poważną wpadkę – donosi RMF FM. Antyterroryści zamiast do mieszkania niebezpiecznego przestępcy wtargnęli do samotnego ojca z trójką dzieci. Mężczyzna ma uszkodzony bark i posiniaczone plecy.

Funkcjonariusze mieli wejść do domu przestępcy związanego ze środowiskami kibicowskimi. Niestety weszli do innego mieszkania. Przebywający w nim mężczyzna został powalony na ziemię. Antyterroryści zorientowali się, że popełnili błąd, gdy zauważyli, że w mieszkaniu była trójka jego dzieci – kilkuletnia dziewczynka i dwóch nastoletnich chłopców. Przestępca, którego chcieli zatrzymać, miał mieszkać sam.

Reklamy

Straż Graniczna tłumaczy, że pomyłka jest spowodowana… przez remonty, które kilka tygodni temu zaczął właściciel kamienicy. „Zmienił miejsce zamieszkania poszczególnych mieszkańców. W konsekwencji okazało się, że osoba, która była w naszym zainteresowaniu, mieszkała na innymi piętrze” – powiedział Piotr Zakielarz z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dziennikarzom RMF FM.

Źródło: RMF FM

Musisz o tym wiedzieć!