Bezczelna kradzież pomysłu i grafiki w kampanii samorządowej. Radna PiS będzie miała kłopoty

Radna Inicjatywy Polskiej opublikowała plakat. Radna Prawa i Sprawiedliwości postanowiła, że będzie miała taki sam. Internauci żartują: “Znajdź jedno podobieństwo w zaprezentowanych grafikach. Uwaga, poziom trudności: wysoki”.

Beata Urbańska, radna Poznania z ramienia Inicjatywy Polskiej na swoim profilu na Facebooku opublikowała plakat promujący poznańską inicjatywę “dzieciaki bez biletów”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“1 września 2018 roku wprowadzamy bezpłatną komunikację miejską dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów” – czytamy na plakacie, który pojawił się w sieci 5 lutego przed godziną 20.

Nieco ponad godzinę później, Ewa Jemielity, radna PiS, na swoim profilu na Facebooku zamieściła bardzo podobny plakat tylko… odrobinę mniej profesjonalny. “Radni Prawa i Sprawiedliwości głosowali za wprowadzeniem bezpłatnej komunikacji publicznej dla uczniów” – napisała.


To przykuło uwagę internautów, którzy pogratulowali jej umiejętności w zakresie obsługi programu “Paint”.

My z obsługi “Paint” stawiamy niedostateczny, gdyż na plakacie Ewy Jemielity widać  fragment włosów, należących do… Beaty Urbańskiej.

Źródło: Twitter, Facebook