Ryszard Legutko oburzony nocnym odwołaniem Ryszarda Czarneckiego z funkcji w Europarlamencie spytał „czy gdzieś tak się dzieje?”, a internauci odpowiedzieli: „Tak. W Polsce”.

Źródło: Twitter

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Europoseł Ryszard Legutko poskarżył się na nocną pracę europosłów ws. Ryszarda Czarneckiego i wywołał śmiech internautów"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żołnierz
Gość

Lekutko mówiąć, to błazen.

Gargamel
Gość

Malo powiedziane!!!! To krol blaznow .Cymbal jeden
A co robia pisiory noca???

sinuhe45
Gość
Dla nich norma, to brak poczucia wstydu, bojaźni bożej i uznania godności innego człowieka. Są przeświadczeni, że posiadają monopol na operowanie najbardziej perfidną metodą deptania najbardziej przyrodzonych rodzajowi ludzkiemu wartości, bo wszyscy inni się nią brzydzą. Rozzuchwaliło ich, że w odpowiedzi na rzut kamieniem otrzymywali kromkę chleba. Nie ma dnia ani godziny aby nie usiłowali udowadniać, że Bóg nie istnieje, bo gdyby istniał, to powinien razić gromem za obłudę, kłamstwo, hipokryzję. W tym społeczeństwie, które podszyte jest tą samą ideologią i z wyraźną przewagą HOMO SOVIETICUS tylko cierpliwe trwanie przy postawie: n a d s t a w d r… Czytaj więcej »
MIŚ
Gość

legutko przykład z pis też obradują w nocy

Gucio
Gość

Pan Legutko już od dawna żyje w zupełnie innym świecie, oderwanym od rzeczywistości, w świecie własnych imaginacji…..

Maks
Gość

Legutko ty hipokryto. PiS to zło i śmiech z Polski w całej Europie. Nocna zmiane PiSdokratów.

Maks
Gość

Portal wsieci24 dobry antypisowski ale mało znany w sieci ! Pomóżmy im i reklamujmy na innych stronach. Do boju Polacy !