20 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSzykuje się transfer roku! Adam Małysz i Kamil Stoch w PSL?

Szykuje się transfer roku! Adam Małysz i Kamil Stoch w PSL?

To może być wielki transfer do PSL! Jak donosi Super Express byłego skoczka, medalistę igrzysk olimpijskich Adama Małysza kusi polityczną ofertą prezes Władysław Kosiniak-Kamysz! „Widzę go w PSL. To byłoby spore wzmocnienie” – powiedział w rozmowie z tabloidem szef ludowców.

Wybitny sportowiec, który obecnie jest dyrektorem w Polskim Związku Narciarskim, ujawnił ostatnio, że nie wyklucza wejścia w politykę i nawet startu w wyborach prezydenckich. Na łamach Super Expressu pierwszą poważną ofertę złożył mu szef ludowców: „Szanuję Adama Małysza jako sportowca, jako człowieka. Jeśliby się zgodził, to widzę go u nas. Mógłby np. wystartować z naszych list w wyborach samorządowych lub parlamentarnych. W prezydenckich musiałbym się zastanowić.”
Zdaniem ekspertów były skoczek narciarski to byłaby ogromna zdobycz dla każdej partii, nie tylko PSL. Czy Adam Małysz przyjmie propozycję prezesa nie wiadomo. Jako dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego przebywa na igrzyskach olimpijskich w Korei Południowej.
A my tylko przypominamy, że nasz obecny najlepszy skoczek Kamil Stoch zaczynał swą karierę w Ludowych Zespołach Sportowych.
Źródło: Super Express

Musisz o tym wiedzieć!