Jakubowska ujawnia szokujące zdarzenie z życia Ogórek? Obie trafiły na łamy plotkarskich portali

“Proszę, by nie zestawiać mnie z A. Jakubowską” – napisała na Twitterze, była kandydatka SLD w wyborach prezydenckich Magdalena Ogórek, gdy w internecie porównano ją z byłą wiceszefową SLD. “No jakby się kobita nie starała, to od czasu do czasu ta słoma całymi pękami z butów wyłazi” – skwitowała Jakubowska. Kłótnia pań sprawiła, że obie trafiły na łamy portali z plotkami.

Aleksandra Jakubowska, przed laty dziennikarka i prezenterka TVP, a także była rzeczniczka rządów Józefa Oleksego i Włodzimierza Cimoszewicza, szefowa gabinetu politycznego premiera Leszka Millera, od dawna nieobecna w życiu publicznym, od środy jest jedną z prowadzących program “Wieczór z…” w telewizji wPolsce.pl prowadzonej przez spółkę Fratria.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Angaż Jakubowskiej skomentowali dziennikarze i internauci, przywołując m.in. przykład Magdaleny Ogórek – też kiedyś związanej z SLD, byłej szefowej gabinetu ówczesnego szefa tej partii Grzegorza Napieralskiego, teraz m.in. publicystki TVP Info.

W czwartek na komentarze zareagowała Ogórek.

Źródło: Twitter