To miał być zwykły program z udziałem polityków. A skończył się ogólnonarodową dyskusją na tematy damsko-męskie. Wszystko za sprawą posła Marka Jakubiaka z Kukiz’15, który wypalił do dziennikarki: „To ja mam być zadowolony, a nie pani”.

Poseł Jakubiak pokłócił się w radiu TOK FM z prowadzącą audycję Dominiką Wielowieyską. Dyskusja dotyczyła międzynarodowego kryzysu dyplomatycznego wokół Polski po znowelizowaniu przez PiS ustawy o IPN.

Reklamy

“Pani redaktor, proszę mnie nie wybijać, bo się pogubimy” – powiedział poseł Jakubiak, gdy Wielowieyska wytykała mu słowa, które, jej zdaniem, były nieprawdziwe. “Dobrze, ale proszę mnie nie prostować, dobrze? Ja tu przyszedłem po to, żeby głosić tezy. Swoje tezy. Swoje własne. Nie tak, żeby pani była zadowolona, tylko żebym ja był zadowolony!” – zripostował Jakubiak, na co reszta osób w studio TOK FM wybuchnęła śmiechem.

“Poseł Jakubiak po pierwsze, spóźnił się do programu. A potem widać było, że stracił kontrolę sam nad sobą i użył takich słów” – powiedział Faktowi Karol Karski z PiS, gość tej samej audycji, a dopytywany przez tabloid o sprawę relacji damsko-męskich, gdzie Jakubiak wyznaczył kobiecie rolę podległą Karski odpowiedział jednoznacznie: “To nie jest do przyjęcia! W relacjach damsko-męskich powinno być tak, że obie strony są zadowolone”.

Tabloid przepytał także innego uczestnika audycji Jakuba Stefaniak z PSL, który stwierdził, że Jakubiakowi coś się pomyliło: czyli role kobiet i mężczyzn w życiu!

“Z doświadczenia wiem, że w sytuacjach damsko-męskich obie strony powinny być zadowolone. Ale … – jak donosi tabloid w tym momencie rzecznik PSL zawiesił głos w komentowaniu wyczynów posła Jakubiaka. – Ale może w pewnym wieku priorytety się zmieniają… Jeśli ktoś zamiast odpowiadać na pytania, chce wygłaszać jakieś tezy. Może poseł Jakubiak powinien iść do jakiegoś talk–show?”

Źródło: Fakt, TOK.FM

Poprzedni artykułNepotyzm porażajacej skali. Szyszko dał pracę blisko 40 krewnym
Następny artykułPoseł wziął kopertę. Z darów PCK finansowano kampanie polityków PiS