Wewnętrzna instrukcja PiS w związku z kryzysem? Obóz władzy ma ogromny problem

Po ujawnieniu gigantycznych nagród dla rządu, a także aferze na arenie międzynarodowej, która doprowadziła do napięć w relacjach Polski z Izraelem i USA w obozie Jarosława Kaczyńskiego nastał kryzys. Jak pisze Super Express powstała wewnętrzna instrukcja dla polityków w tej sprawie. Mają się trzymać wytycznych prezesa, by odpierając ataki opozycji, uderzać właśnie w nią i część mediów.

Opozycja krytykuje rząd. Najpierw poszło o nagrody dla ministrów, a później o wprowadzenie przez USA rzekomych sankcji wobec Polski w związku z ustawą o IPN. Posłowie PiS w mediach mają to komentować następująco: „Dwustronna współpraca strategiczna z USA nie jest zagrożona. Kontakty pozostają na dotychczasowym poziomie. Publikowanie takich informacji świadczy o wojnie informacyjnej prowadzonej z polskim rządem przy pomocy fake newsów. Dziś wielu dziennikarzy nie jest w stanie przeprosić za takie zachowanie”. tak brzmi fragment przekazu, do którego dotarli dziennikarze tabloidu.

Posłowie PiS mają też przygotowane formułki odnośnie do afery z nagrodami. Przede wszystkim mają atakować opozycję. „Premie dla członków rządu to nie były jednorazowe nagrody. Opozycja posługuje się zsumowanymi kwotami, aby wywołać medialny poklask. Jeśli PO przeszkadzają nagrody, niech zaczną od sprzątania swojego podwórka. Byli ministrowie i powiązani z nimi urzędnicy powinni przekazać swoje nagrody z ośmiu lat rządów na Caritas” – brzmią wytyczne PiS.

Obóz władzy ma ogromny problem. Politycy nie tylko w obrzydliwy sposób okłamali społeczeństwo, ale sposób w jaki chcą uniknąć odpowiedzialności za swoje kłamstwa przywodzi jak najgorsze skojarzenia. Brak odpowiedzialności za swoje czyny i słowa u dorosłych to objaw poważnej choroby, która wymaga leczenia. Aż chciałoby się dodać: psychiatrycznego!

Źródło: Super Express

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Gayasinuhe45franekPunkt widzeniawiechu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Punkt widzenia
Gość
Punkt widzenia

Mnie nie obchodzi co robiło PO-PSL, oni teraz nie rządzą i wiemy dlaczego. Minie obchodzi ten rząd, który obiecywał rządy oszczędne, a są Bizantyjskie. I za te rządy nikt nie odpowiada tylko rządzący …

Wiktor36
Gość
Wiktor36

Tupet, chamstwo i arogancja władzy rozrasta się w postępie geometrycznym. Zamiast naprawiać swoje kardynalne błędy idą w zaparte.Poróżnili Naród i całą społeczność międzynarodową. Kiedy oni się zreflektują?

franek
Gość
franek

Jezeli to prawda co napisano w powyzszym artykule to przypomina mi to najgorszy okres komuny.No ale patrzac na dzialania faszystowskiej organizacji koscielno pisowskiej to mnie nic nie dziwi bo w tej pace same komuchy i jej pomioty.

wiechu
Gość
wiechu

Premie oraz wszelkie przywileje dla aktualnie rządzących są jak najbardziej uzasadnione.Jak oni ciężko pracują!Natomiast wszyscy z PO oddać wszystkie pieniądze,oczywiście na Caritas.Szkoda,że nie od razu do Torunia.Mistrzowie odwracania kota ogonem.

sinuhe45
Gość
sinuhe45

Już nawet sprzyjający podłej zmianie zwanej dobrą tabloid zaczyna ją grzmocić prawdą prosto w oczy. Koniec świata – jak by zawołał stróż Popiołek. Oczywiście to nie jest cała prawda tylko pół prawdy. Bo prawda jest taka, że tu nie było żadnej przypadkowej wpadki ale wszystko starannie przemyślane i zaplanowane: 1) nie pozwolimy głosić całej prawdy o wydarzeniach sprzed 50 lat bo mogłoby się ujawnić, że to od Kliszki, Gomułki i Cyrankiewicza czerpiemy wzory jak się pisze na nowo historię Polski, zakłamuje rzeczywistość i ożywia złego ducha antysemityzmu dla budowania jedności moralno-politycznej narodu i zwalcza opozycję; 2) niech uczestnicy tamtych wydarzeń… Czytaj więcej »

Gaya
Gość
Gaya

Wiadomo przecież że wszyscy są winni tylko nie PiS. Winny jest Tusk, winna PO, winna Unia. A Kaczynski i jego sitwa tylko łżą patrząc ludziom prosto w oczy i kradną na potęgę. Kobieta 90-letnia rozdaje ulatki przed gmachem Sądu, bo nie ma na lekarstwa a Gowin i Bielan płaczą że nie wystarcza im do 1-go. A oni łżą że to suma jakichś nagród. Przecież to jest szczyt chamstwa i bezczelności !!!