
Spot Polskiej Fundacji Narodowej szokował internautów. 30 sekund bez dźwięku dotyczy marca 1968. Fundacja dysponuje budżetem 300 milionów złotych, a wyprodukowała coś, co internauci wycenili na tysiąc złotych.
Poland under the communist occupation (1945-1989).
Find out more: https://t.co/HZQue4qDdh#TruthAboutMarch68 pic.twitter.com/fo2WAcvpsY— Fundacja_PFN (@Fundacja_PFN) March 7, 2018
Po ponad mcu braku jakiegokolwiek głosu z Waszej strony WYPIERDZIELIŚCIE niespełna 30sek filmik (a wł slideshow) bez dźwięku i z pokolorowanymi ludzikami??!! @pisorgpl @PremierRP @MorawieckiM CO TO JEST??!! Ja bym własne dzieci na zbity pysk za takie coś z roboty pozwalniał!!!
— Alojzy Pec 🇵🇱 (@Aloyz) March 8, 2018
Śmiejcie się ale kto by nie chciał takiej pracy… nic nie robią a wypłata wpływa „czy się stoi czy się leży🤣”
— Krystian Szczypek (@Krystian_Sz78) March 14, 2018
Zrobię taki film za tysiaka. Dajcie tylko z pół godziny.
— Szymon (@Szymsio) March 7, 2018
Podbiję. Wezmę pincet + VAT. Ale bez dźwięku 😂😂😂
— Mirosław Stefanek (@MirosawStefanek) March 8, 2018
Zmusiłeś mnie. Za 250 netto bez dźwięku i obrazu. Sprzedane! 🤭
— Szymon (@Szymsio) March 14, 2018
To ,,arcydzieło" jest naprawde arcyżalosne …. jestem w szoku ze tak sie kompromitujecie. Kazdy twitt to strzał do własnej bramki. Krzyżyk na drogę i idźcie podbić cały swiat tym filmikiem.
— Andrzej Jasiński STOP #ACTA2 (@AndrzejJasiski) March 7, 2018
Hm, takie "kolorowanki" plus billboardy za nasze 250 milionów?
Bez dźwięku, bez tworzącego atmosferę grozy narratora?
Mel Gibson nie miał czasu? Piotr Fronczewski odmówił?
To się nadaje na dzisiejszą czołówkę Wiadomości co najwyżej. Z ich muzyką i narracją p. Danki/ p. Krzysia— TomaSz (@to_szu) March 8, 2018
200 mln jednak nie starczyło na dźwięk…
— oracz1985 #SilniRazem (@oracz1985) March 14, 2018
I z błędem gramatycznym. Powinno być bez the.
— Sebastian Sęk (@Bastek_Sek) March 8, 2018
Źródło: Twitter
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |