Wiesław Żurawski, działacz grudziądzkiego PiS-u, w skandalicznych słowach wypowiedział się o Grudziądzu i jego mieszkańcach informuje portal Nasze Miasto. Żurawski napisał m.in., że 80% grudziądzan to “potomkowie komuny, LWP i ORMO”.

Żurawski wziął udział w dyskusji na jednym z portali społecznościowych. Odniósł się do wpisu, w którym poruszona była kwestia grudziądzkiej opozycji. “Opozycja jest, ale to jest czerwone miasto, wyjątkowe jak Opole. To 80% to potomkowie komuny, LWP i ORMO” – napisał polityk PiS-u.

Dalej było już tylko ostrzej. Były radny sejmiku wojewódzkiego napisał m.in., że: wspomniani wcześniej mieszkańcy Grudziądza “we krwi mają wszystkie zboczenia, to są dzieci z probówki in vitro, złodziejstwa, afery, ambergold, foss, kamienice i wszystkie dewiacje. To są ci, którzy nawet 20 lat nie byli u spowiedzi!”.

Reklamy

Żurawski wspomniał też, że trzeba poczekać, aż “odejdą albo wyprowadzić się do Torunia – to jest normalne miasto, uniwersyteckie, prawicy”.

Wiesław Żurawski to były radny sejmiku województwa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Startował też w wyborach samorządowych, walcząc o fotel radnego.

Źródło: Nasze miasto

Poprzedni artykułLimuzyny za miliony. Zbliża się przetarg dla rządu
Następny artykułKolejny dowód na upolitycznienie organów ścigania. Awans za oskarżenie?