Niebywała bezczelność. Działacz PiS obraża mieszkańców Grudziądza.

Wiesław Żurawski, działacz grudziądzkiego PiS-u, w skandalicznych słowach wypowiedział się o Grudziądzu i jego mieszkańcach informuje portal Nasze Miasto. Żurawski napisał m.in., że 80% grudziądzan to „potomkowie komuny, LWP i ORMO”.

Żurawski wziął udział w dyskusji na jednym z portali społecznościowych. Odniósł się do wpisu, w którym poruszona była kwestia grudziądzkiej opozycji. „Opozycja jest, ale to jest czerwone miasto, wyjątkowe jak Opole. To 80% to potomkowie komuny, LWP i ORMO” – napisał polityk PiS-u.

Reklamy

Dalej było już tylko ostrzej. Były radny sejmiku wojewódzkiego napisał m.in., że: wspomniani wcześniej mieszkańcy Grudziądza „we krwi mają wszystkie zboczenia, to są dzieci z probówki in vitro, złodziejstwa, afery, ambergold, foss, kamienice i wszystkie dewiacje. To są ci, którzy nawet 20 lat nie byli u spowiedzi!”.

Żurawski wspomniał też, że trzeba poczekać, aż „odejdą albo wyprowadzić się do Torunia – to jest normalne miasto, uniwersyteckie, prawicy”.

Wiesław Żurawski to były radny sejmiku województwa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Startował też w wyborach samorządowych, walcząc o fotel radnego.

Źródło: Nasze miasto