[Counter-Box id="1"]

Beata Kempa napisała do Agnieszki Pomaskiej. Analizę pisma przeprowadził użytkownik Twittera. Gdy wszyscy skupili się na treści listu, on zwrócił uwagę interpunkcję… Internauta Stefan Skrupulatny stwierdził: “Dobra Zmiana to ugrupowanie, które narrację o wielkiej Polsce snuje kulawą polszczyzną.”

Agnieszka Pomaska zapytała Beatę Kempę, czy odda 65 tys. zł nagrody od Beaty Szydło za pracę w 2017 r. Była szefowa Kancelarii Premiera, obecnie minister odpowiedzialna za sprawy pomocy humanitarnej, odpowiedziała posłance PO tak, że… nie odpowiedziała, gdyż obiecała, że udzieli odpowiedzi wtedy, gdy otrzyma analogiczną odpowiedź w sprawie nagród przyznawanych za rządów koalicji PO-PSL. “Arogancja minister Kempy poraża” – stwierdziła na Twitterze Agnieszka Pomaska, publikując list i przypominając, że przed “dobrą zmianą” nagrody w rządzie nie były przyznawane w systemie miesięcznym.

Reklamy

O ile wielu uważa, ze najważniejsza jest treść są jednak tacy, którzy przyglądają się formie. I pod tym kątem list Beaty Kempy przeanalizował użytkownik Twittera przedstawiający się jako Stefan Skrupulatny. Na dokumencie zaroiło się od uwag i podkreśleń.

Po jakimś czasie internauta dostrzegł jeszcze jeden błąd.

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułFatalna polityka PiS osłabia Polskę. Bezprecedensowy list amerykańskich senatorów do rządu
Następny artykułJest doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Mariusza Błaszczaka. Poważne zarzuty ratusza