Fatalne wyniki zanotowała stacja ojca Tadeusza Rydzyka. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl w 2017 roku średnia oglądalność TV Trwam stopniała do 33,4 tys. widzów. Z kolei udział stacji w rynku oglądalności zmalał o 0,21 pkt proc.

W ub.r. średnia oglądalność minutowa TV Trwam wynosiła 37,4 tys. widzów, o 13,9 tys. mniej niż rok wcześniej, co oznacza spadek o 29,4 proc. Z kolei udział stacji w rynku oglądalności zmalał o 0,21 pkt proc. do 0,52 proc. Wśród stacji nadawanych w naziemnej telewizji cyfrowej TV Trwam wyprzedza cztery kanały uruchomione pod koniec 2016 roku na ósmym multipleksie (Metro, Telewizja WP, Zoom TV, Nowa TV), a także emitowane od dłuższego okresu TVP Kultura (średnio 26,2 tys. widowni minutowej i 0,41 proc. udziału w rynku oglądalności) i TV Eska (24,2 tys. widzów i 0,38 proc. udziału).

Reklamy

Wszystko to oznacza, że stacja traci widzów w szybkim tempie. Dane o oglądalności Telewizji Trwam, oparte na badaniu Nielsen Audience Measurement, opublikowała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w swoim rocznym sprawozdaniu. Stacja nie jest ujęta w comiesięcznych wynikach oglądalności, ponieważ nie podpisała umowy z Nielsen Audience Measurement.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykuł“Przyjmujemy tylko dobrowolne datki” – Caritas reaguje na decyzję prezesa PiS
Następny artykułSpadek popularności PiS. Będzie panika?