Złamana ramówka. Smoleńsk w TVP. Internauci komentują.

Prezes TVP, Jacek Kurski poinformował o zmianie w dzisiejszym programie TVP 1. O godzinie 21:00 po “Dziewczynach wojennych” wyemitowany zostanie “Smoleńsk” Antoniego Krauze. To będzie pierwsza emisja tego filmu w telewizji.

Zgodnie z wcześniejszymi planami dziś w ramach cyklu “Zakochana Jedynka” miała zostać wyemitowana komedia romantyczna “Do diabła z miłością”. Zamiast tego widzowie obejrzą “Smoleńsk”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To film Antoniego Krauze, którego premiera odbyła się 9 września 2016 roku. Produkcja opowiada historię młodej dziennikarki, która prowadzi własne dochodzenie o katastrofie smoleńskiej.

W głównych rolach wystąpili Beata Fido i Maciej Półtorak. W role Lecha i Marii Kaczyńskich wcielili się Lech Łotocki i Ewa Dałkowska.

Emisja najpewniej jest związana ze zbliżającą się ósmą rocznicą katastrofy smoleńskiej, która przypada we wtorek 10 kwietnia.

Zmiana ramówki nie uszła uwadze internautów.

 

Źródło: Twitter