[Counter-Box id="1"]

Partia rządząca ma coraz większe kłopoty. Niedawno aresztowano jej członka za przekręty w PCK. Teraz do aresztu trafił jego brat w czasie dzierżoniowskiej akcji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i policji, którą wymierzono w polskie środowisko neonazistowskie. Tożsamość podał Jacek Harłukowicz z wrocławskiej “Gazety Wyborczej”.

Jerzy G. po wybuchu wspomnianych afer został zawieszony w prawach członka PiS, ale nadal figuruje jako członek klubu radnych tej partii w sejmiku.

Reklamy

Sobotnia akcja funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i policyjnych antyterrorystów udaremniła organizację neonazistowskiego koncertu, który miał być elementem obchodów urodzin przywódcy nazistowskiej III Rzeszy Adolfa Hitlera. Z relacji lokalnego serwisu informacyjnego Doba.pl wynikało, iż w akcji brały udział jednostki z całego województwa dolnośląskiego. Obawiano się, iż polscy neonaziści mogą być uzbrojeni, więc do ich zatrzymania zaangażowano blisko 300 funkcjonariuszy policji i ABW oraz śmigłowiec. Ze względu na te spektakularne działania Dzierżoniów był częściowi sparaliżowany przez kilka godzin.

Źródło: Gazeta.pl, Twitter

Poprzedni artykułJaki pochwalił się startem w biegu. Internauci przypomnieli mu, co mówił rok temu o maratonach i zwrócili uwagę, że chyba pobił rekord
Następny artykułPusta koperta, czyli kulisy wyboru prezesa TVP