[Counter-Box id="1"]

Zaskoczony pytaniem od lokalnej TV o sukcesy ośmiu lat rządów PO Grzegorz Schetyna miał najpierw zaniemówić, a później spuścić wzrok. Tak TVP Info w krótkim klipie promuje swój kanał. Zdaniem opozycji to manipulacja.

Grzegorz Schetyna w czwartek odwiedził Goleniów. Na pytanie dziennikarza lokalnej TV Goleniów.net.pl o sukcesy rządów PO, przewodniczący zawahał się nieco dłuższą – zdaniem zwolenników rządu zbyt długą – chwilę.

Reklamy

Dwa dni po tym incydencie, w swoim klipie promocyjnym wykorzystała to TVP Info. W materiale z konferencji Schetyny pada pytanie: jakie by pan wymienił 3-4 sukcesy takie największe Platformy Obywatelskiej? Stacja eksponuje przewodniczącego, który milczy, spuszcza wzrok i nadal nic nie mówi, a wtedy wchodzi lektor i wypowiada formułkę: TVP Info, wiesz więcej.

Zdaniem wielu użytkowników mediów społecznościowych materiał TVP Info to przykład klasycznej manipulacji. Schetyna co prawda zwleka chwilę z odpowiedzią, ale w końcu wymienia osiągnięcia koalicji PO-PSL, czego TVP Info już nie pokazuje.

https://twitter.com/Polskawruinie1/status/987698882472751104

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułBezczelność Błaszczaka. Koszty miesięcznic chce przerzucić na opozycję.
Następny artykułTo program Kai Godek. Nie wolno nakazywać matce heroizmu. Posłanka Lichocka ostro o zakazie aborcji.