Szokujące informacje docierają z Ciechanowa. Okazuje się, że mający doskonale prosperować browar Ciechan może zalegać z opłatami dla zakładów miejskich.

Chodzi między innymi o blisko 100 tysięcy złotych, które browar zalega za wodę. To bardzo duża kwota, a brak jej zapłaty może doprowadzić do odcięcia zaopatrzenia zakładów w podstawowy składnik, wykorzystywany do produkcji. 

Reklamy

Poseł Marek Jakubiak bywa określany barwną postacią, która często wygłasza bardzo radykalne sądy na bieżące tematy polityczne. Może więc wyglądać na to, że zaangażowanie w politykę nie służy zarządzaniu firmą. Złośliwi zastanawiają się, czy nie jest to wstęp do samorządowej kampanii wyborczej. 

W obliczu zaległości, które ma browar, może przestawać dziwić fakt, że poseł zlecał druk materiałów promocyjnych we własnej gazecie za pieniądze otrzymywane z Sejmu. Widocznie z finansami pana posła nie jest tak różowo, jak próbuje się to przedstawiać. Na co więc wydaje swoje gigantyczne dochody? Na razie to pytanie musi pozostać otwarte.

Poprzedni artykułPatryk Jaki nie nadaje się na prezydenta! Michał Pytlik z Opola
Następny artykułProtestujący ostro o propozycji ministerialnej. To forma dyskryminacji i uprzedmiotowienia osoby niepełnosprawnej