Browar posła Marka Jakubiaka zalega z opłatami

Szokujące informacje docierają z Ciechanowa. Okazuje się, że mający doskonale prosperować browar Ciechan może zalegać z opłatami dla zakładów miejskich.

Chodzi między innymi o blisko 100 tysięcy złotych, które browar zalega za wodę. To bardzo duża kwota, a brak jej zapłaty może doprowadzić do odcięcia zaopatrzenia zakładów w podstawowy składnik, wykorzystywany do produkcji. 

Reklamy

Poseł Marek Jakubiak bywa określany barwną postacią, która często wygłasza bardzo radykalne sądy na bieżące tematy polityczne. Może więc wyglądać na to, że zaangażowanie w politykę nie służy zarządzaniu firmą. Złośliwi zastanawiają się, czy nie jest to wstęp do samorządowej kampanii wyborczej. 

W obliczu zaległości, które ma browar, może przestawać dziwić fakt, że poseł zlecał druk materiałów promocyjnych we własnej gazecie za pieniądze otrzymywane z Sejmu. Widocznie z finansami pana posła nie jest tak różowo, jak próbuje się to przedstawiać. Na co więc wydaje swoje gigantyczne dochody? Na razie to pytanie musi pozostać otwarte.