Patryk Jaki nie nadaje się na prezydenta! Michał Pytlik z Opola

Patryk Jaki nie nadaje się na prezydenta. Pokazał to w Opolu” – twierdzi Michał Pytlik z Opolskiego Razem. W materiale Video opublikowanym na Facebooku ostrzega warszawiaków i warszawianki przed PiS-owskim “fajnym chłopakiem”, który, jak twierdzi, w rzeczywistości jest “opolskim baronem, oszczercą i tchórzem!”

“Widziałem, jak Patryk Jaki, który w Warszawie chce ponoć walczyć z układem, w Opolu już dawno zbudował własny układ. Na własne oczy widziałem, jak ludzie bezsilnie odbijają się od drzwi jego watażków i popleczników. Patryk Jaki zrobił z Opola swoje prywatne miasto. Jego klika obsiadła stanowiska w sporcie, w mediach, w spółkach. Możecie sprawdzić, kim jest były wiceprezydent Marcin Rol. Kim jest szef obecnej TVP, Mateusz Magdziarz. Sprawdźcie, kim jest szef wodociągów – nazywa się Ireneusz Jaki.” – pisze Michał Pytlik w opisie do video i dodaje: “Pośle Jaki, widziałem, jak opolski Ratusz otaczała policja, gdy przyjechał pan do Opola. Widziałem, jak obiecywał nam pan spotkanie, a w środku zimy zastaliśmy zamknięte drzwi do pana biura. Zamiast spojrzeć nam w oczy, woli pan po prostu obrażać nas w mediach. Od prawie trzech lat ucieka pan przed nami jak szczur. Pośle Jaki, widziałem, jak ucieka pan przed sądem, ani razu nie stawił się pan na żadnej z rozpraw. Za to bezczelnie pozywał pan nas, bo weszliśmy do pana biura.
Dziś jest pan kandydatem na prezydenta Warszawy. Ja wczoraj jeszcze stałem przed sądem. Nim zostałem uniewinniony, zastanawiałem się, czy wie pan, że przez pana bezpodstawne oskarżenia swoje ostatnie urodziny spędziłem na komisariacie, i czy wie pan może, że musiałem zeznawać tuż przed Bożym Narodzeniem.
Drogie warszawianki i drodzy warszawiacy, ostrzegam Was, póki jeszcze nie jest za późno”.

Źródło: Facebook

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.