PiS wystawia na spotkania z wyborcami skompromitowanego posła

Ww ostatnią sobotę Łukasz Zbonikowski brylował u boku marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego podczas spotkania we Włocławku. Tymczasem wielu twierdzi, że jego osoba szkodzi wizerunkowi partii.

“Politycy z pierwszych stron gazet zawsze cieszą się większym zainteresowaniem, a o to chodzi, by to, co mają do przekazania, trafiło do większej liczby osób, a oni sami usłyszeli parę słów od ludzi z „terenu”” – mówił poseł zaprzyjaźnionemu portalowi ddwloclawek.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem wielu członków PiS twierdzi, że Zbonikowskiego szkodzi partii. “Jest pośmiewiskiem, ale choć trudno to zrozumieć, chronią go władze PiS” – powiedział w rozmowie z Faktem jeden z lokalnych polityków tej partii.

Przypomnijmy: w styczniu sąd uznał, że Zbonikowski naruszył nietykalność cielesną żony, ale warunkowo umorzono postępowanie. Prokuratura bada także, czy poseł nie zataił majątku w swoim oświadczeniu.

Źródło: ddwloclawek.pl, Fakt