[Counter-Box id="1"]

Sowite nagrody nie tylko dla rządowych oficjeli! Jak informuje Super Express na pokaźne premie może też liczyć podległe prezydentowi Biuro Bezpieczeństwa Narodowego na czele z Pawłem Solochem! W latach 2017 i 2018 w sumie dla pracowników cywilnych, kierownictwa, doradców oraz żołnierzy poszło niemal milion złotych!

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego to urząd, który realizuje powierzone przez prezydenta Polski zadania w zakresie bezpieczeństwa. “Super Express” postanowił sprawdzić, czy również w BBN rozdali sowite nagrody jak ministrom w rządzie. I jak poinformował rzecznik prasowy szefa BBN w 2017 r. na nagrody przeznaczono w sumie 671 tys. zł dla pracowników cywilnych, w tym kierownictwa oraz doradców, a także 64 tys. zł dla żołnierzy oddelegowanych z Sił Zbrojnych RP do pełnienia służby wojskowej w BBN.

Reklamy

Na premie w BBN w 2018 r. poszło już 203 tys zł. W sumie na nagrody w zeszłym i w tym roku wydano 938 tys. zł. “Przyznawanie nagród pracownikom biura uzależnione jest w szczególności od: efektów pracy, rzetelności i terminowości oraz zakresu odpowiedzialności” – rzecznik prasowy szefa BBN takie podał uzasadnienie.

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułPonad 600 wniosków o skargę nadzwyczajną. Polacy czują się pokrzywdzeni przez polskie sądy
Następny artykułOdlot Macierewicza? Matka Boska zamiast Pałacu Kultury?