Kompletny odlot Suskiego. Kaczyński ma większe dokonania od Piłsudskiego?

„To jest polityk, który swoje dokonania, jeśli mówić o niwie politycznej, ma większe od Józefa Piłsudskiego” – stwierdził na antenie telewizji wPolsce.pl Marek Suski. Zaznaczył przy tym, że nie mówi o zasługach wojskowych, bo jak wyjaśnił „na polu walki Piłsudski ma dokonania”.

Jeden z widzów, który dodzwonił się do studia zapytał polityka PiS, dlaczego nie zajmuje bardziej eksponowanego stanowiska. – Ja traktuje tę pracę jako powinność, a nie uzyskiwanie pozycji do eksponowania się. Nawet jeżeli miałem propozycję bardziej eksponowane, to uważam, że inni mają większe predyspozycje, a ja staram się na swoim polu robić, żeby pomagać – odpowiedział Suski.

W rozmowie został również poruszony temat pomnika Katyńskiego w Jersey City oraz wypowiedzi burmistrza tego miasta na temat marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego. „To jest prawda o sile stojącej za tym pomnikiem. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holokaustowi, czyli ktoś taki jak on, ma zerową wiarygodność. Jedyną nieprzyjemną sprawą jest senator Stanisław. Kropka. Zawsze chciałem mu to powiedzieć” – napisał Steven Fulop.

„Na głupotę nie ma lekarstwa. Możemy tylko ubolewać, że wydawałoby się poważna osoba, ma albo bardzo dużo złej woli, albo kompletny brak wiedzy. Być może chodzi o to, że tam są duże interesy i chodzi o ten plac i trzeba znaleźć jakieś uzasadnienie, żeby usunąć ten pomnik” – stwierdził Marek Suski.

Źródło: WPolsce.pl

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
marian Rumiamaryś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maryś
Gość
maryś

Ten Suski to agent chińsko-ruski kompletny idiot.

marian Rumia
Gość
marian Rumia

Panie Suski…bardzo Pana proszę bierz pan połowę tego co pan bierzesz…