[Counter-Box id="1"]

Jacek Cieślikowski, na co dzień kierowca Jarosława Kaczyńskiego, zarobił w ubiegłym roku prawie 170 tys. złotych. jak informuje Fakt na stronach stołecznego urzędu miasta pojawiło się jego oświadczenie majątkowe za ubiegły rok. Można z niego dowiedzieć się nie tylko o zarobkach Cieślikowskiego, ale także o tym, na jakim stanowisku jest on zatrudniony.

Stołeczny radny Jacek Cieślikowski jest znany przede wszystkim dlatego, iż na co dzień jest kierowcą Jarosława Kaczyńskiego. Oficjalnie to stanowisko nazywa się: “asystent prezesa ds. koordynacji struktur w terenie oraz głównym specjalistą ds. floty i logistyki”. W sumie, w 2017 roku, umowy o pracę, zlecenie oraz dieta radnego przyniosły Cieślikowskiemu 169 209,22 złote.

Reklamy

Część dochodu Cieślikowskiego to umowy zlecenie. Kierowca Kaczyńskiego jest bowiem, prezesem zarządu “Geranium” i członkiem zarządu “Srebrna”. W pierwszej ze spółek zarobił on w ubiegłym roku 21 339,60 złotych, a w drugiej 18 000 zł.

Tabloid podsumował, że “pomijając zarobki, dzięki oświadczeniu Cieślikowskiego wiemy, że prezesa PiS wozi samochodem inny prezes.”

Nic tylko być prezesem!

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułApel o ukaranie studentów neonazistów
Następny artykułŻalek do Sądu? Przeprosiny nieprzyjęte. TOK FM publikuje całe nagranie.