PSL znalazł rozwiązanie problemu opiekunów niepełnosprawnych. PiS w szoku

Lider PSL znalazł pieniądze dla niepełnosprawnych w zupełnie niespodziewanym miejscu. Radzi zlikwidować ukochane dziecko Antoniego Macierewicza, które pochłania niesamowite pieniądze.

Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się do najnowszej rządowej propozycji wsparcia osób niepełnosprawnych, która zakłada, że najlepiej zarabiający Polacy zapłaca specjalny podatek na najbiedniejszych.

„Jesteśmy racjonalną opozycją” – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz. – „Jako klub PSL i UED proponujemy zawsze konkretne rozwiązania. Jeżeli 2 mld zł mają pochodzić z podatku Morawickiego i Funduszu Pracy, to prostym rozwiązaniem, które można wcielić już teraz i zafunkcjonuje od przyszłego roku, to 1 mld 500 mln zł, które są zaplanowane na WOT. Trzeba zlikwidować WOT, bo one nie służą naszemu społeczeństwu. Trzeba zlikwidować WOT, a te pieniądze przeznaczyć na pomoc dla osób niepełnosprawnych” – podkreślił lider PSL.

Czy PiS zdecyduje się skorzystać z rady? Wojska Obrony Terytorialnej to ukochane „dziecko” Antoniego Macierewicza.

Źródło: Super Express

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
barbaraJerzyAnkaPrawicowiecPaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tadek
Gość
tadek

PSL widocznie nie zdaje sobie sprawy jakie zagrożenie dla gospodarki może przynieść likwidacja WOT.
Przeciw takiemu pomysłowi natychmiast powinna wystąpić jakaś federacja sklepów wiejskich pod którymi to ochotnicy WOT przesiadują w oczekiwaniu na następne ćwiczenia. Jak nic owym skepom grozi zagłada…

Paweł
Gość
Paweł

No i Watykańczycy się zdenerwują. Właśnie ogłoszono nabór u młodych księży na oficerów do WOT od 70-100 etatów a to bajońska kasa.

JolantaMaria
Gość
JolantaMaria

popieram

Anka
Gość
Anka

Można też opodatkować kościół os dochodów o nieruchomości. Wystarczy na niepełnosprawnych i nie tylko

Mam was
Gość
Mam was

To najlepszy pomysł i rozwiązanie.Zycze aby nawet jutro wdrożyć ten pomysł.Brawo PSL to pomoże pis rozwiązać krytyczną sytułacje w sejmie i jednoczesnie da potrzebującym szanse na bardziej godne życie.

Prawicowiec
Gość
Prawicowiec

to akurat słusznie mówi, wyrzuca się pieniądze w błotko na jakieś ostre paintballe dla wyimaginowanych żołnierzyków… tfu, nazywajmy rzeczy po imieniu, na ORMO

Jerzy
Gość
Jerzy

Jestem za takim rozwiązaniem. Wiemy, już, że armia nie będzie dosprzętowiana a tylko będą remonty sprzętu już posiadanego. Tworzenie nowych sił zbrojnych jest osłabieniem naszego i tak słabego potencjału obronnego. Przynajmniej niepełnosprawni byli potraktowani po ludzku! Pan min. Blaszczak powinien taka decyzję podjąć dla dobra kraju!

barbara
Gość
barbara

POPIERAM