[Counter-Box id="1"]

Radny Stanisław Brzozowski z PiS na Facebooku użył sformułowań: “kur…y” oraz “kures…wo”. “W języku kulturalnego człowieka tego typu sformułowania nie powinny funkcjonować” – skomentował te słowa dla radia TOK FM radny klubu Wspólny Lublin, Marcin Nowak. Wpis Brzozowskiego nie jest już dostępny na Facebooku.

Stanisław Brzozowski, radny PiS z Komisji Kultury z lubelskiej Rady Miasta odniósł się na FB do sprawy wynajmu mieszkania aresztowanego posła PO, Stanisława Gawłowskiego. Pojawiały się informacje, że w wynajmowanym przez niego apartamencie miała działać agencja towarzyska. Żona posła stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom.

Reklamy

Radny z Lublina nazywa aferę „burdelową” i, jak stwierdza, sensu nabiera ponownie program Józefa Piłsudskiego, zawierający się w trzech słowach „Bić kur…y i złodziei”. „Niestety od czasów marszałka namnożyło się tego tałatajstwa, bo kures…wo i złodziejstwo popłacało. Jest nadzieja na zmianę. Trzeba jeszcze oczyścić samorządy z aferzystów z układu PO i PSL” – napisał Brzozowski na swoim profilu. Post już nie jest dostępny na Facebooku.

Dziennikarze TOK FM próbowali się do radnego dodzwonić, by zapytać o szczegóły, ale nie odebrał telefonu. Krzysztof Jakubowski z Fundacji Wolności spytał go o to, czy mógłby wskazać jakiś przykład na poparcie swoich sądów, Stanisław Brzozowski odpisał:

“Powyżej jest przykład czerpania korzyści z nierządu. To się nazywa sutenerstwo. Polityk wysoko postawiony w hierarchii PO. To wszystko zapowiedziała posłanka PO Sawicka. Sawicka: “Warszawa nasza”. “Przeprowadzam się i kręcimy lód”. Afera mieszkaniowa w W-wie. Gronkiewicz Waltz. Reszta w internecie. Wystarczy tylko poszukać. Z faktami się nie dyskutuje! Czy 250 mld wyłudzeń VAT nie wystarczy? W internecie można znaleźć informacje na temat afer jakie miały miejsce za rządów PO i PSL. Jest ich dziesiątki (…)To o czym mówią media to tylko wierzchołek góry lodowej. Z czasem dowiemy się o wiele więcej.”

Wpis oburzył i opozycję i internautów. „Przede wszystkim z samorządu trzeba wyeliminować ludzi psychicznie chorych…” – napisał pod postem radny Platformy Obywatelskiej, Bartosz Margul. Post jest już niedostępny na Facebooku.

Źródło: Facebook

Poprzedni artykułNowe oświadczenie majątkowe Morawieckiego. Gdzie jest milion złotych?
Następny artykułKosiniak-Kamysz liderem zaufania wśród polityków