Seksposeł PiS bryluje na religijnej imprezie

Seksposeł PiS Łukasz Zbonikowski, którego skandale opisywał Fakt bryluje na religijnych salonach. Prasa donosiła, że miał romans z asystentką europosła PiS, oskarżano go o przemoc wobec żony, ale dla PiS to za mało, by odciąć się od niego! Seksposeł wziął udział w koncercie pieśni religijnych razem z działaczami PiS.

Wirtualna Polska informuje, że Zbonikowski pojawił się na koncercie w swoim politycznym mateczniku – Włocławku. Koncert odbył się pod patronatem biskupa Wiesława Meringa. Zbonikowski siedział w pierwszym rzędzie, po sąsiedzku z księdzem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Koncert pieśni religijnych pt. “Uwielbienie” odbył się 31 maja, w jednym z miejskich parków. Opisały go lokalne media, nie zabrakło także zdjęć i nagrań video. Widać na nich posła Zbonikowskiego, który siedzi i przysłuchuje się śpiewającym wykonawcom. Na koncercie nie zabrakło także lokalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Dwa lata temu Fakt opisywał, jak Zbonikowski dopuścił się aktów przemocy wobec żony. Opisywano także szeroko jego romans z asystentką jednego z europosłów. Doszło do rozwodu i kłótni przy podziale majątku małżonków.

Źródło: Fakt, Wirtualna Polska ddwłocławek