Morawiecki na żołdzie zagranicznej finansjery. Kosiniak-Kamysz zaorał premiera

“Patriotyzmu nie będzie nas uczył człowiek, który przez lata był na żołdzie międzynarodowej finansjery. To pan się meldował w stolicach i zdawał raporty!” – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz do Mateusza Morawieckiego.

Władysław Kosiniak-Kamysz wypominał też premierowi, że przez 8 lat był doradcą Donalda Tuska. “Miał pan to wyryte na wizytówce. Tak źle w Polsce było przez ostatnie lata” – mówił lider Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polityk zarzucał Morawieckiemu, że w ostatnim czasie z programu 500 plus wypadło 350 tys. rodzin, wiek emerytalny dla rolników został podniesiony o 5 lat, a wielu z nich straciło swoje gospodarstwa, przez rozprzestrzeniającą się ASF.

Szef PSL stwierdził też, że Morawiecki, nie zna się na polityce społecznej, a program “Maluch” i program “Senior” były w poprzedniej kadencji. “Wy tylko dodaliście do tego plus” – stwierdził.

Źródło: Wirtualna Polska, Twitter