Dyrektorski stołek w rolniczej instytucji i 12 tys. zł brutto co miesiąc. To rzeczywistość Katarzyny Kwiecień, córki byłej wiceprezydent Radomia, a obecnej posłanki PiS Anny Kwiecień. Katarzyna dostała dyrektorski etat, bo… akurat zwolniło się stanowisko!

Jak ustalił Fakt24, Katarzyna Kwiecień pracuje w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. Jest dyrektorem departamentu wsparcia eksportu. Oprócz pensji, może liczyć jeszcze na dodatki i trzynastą pensję…

W Agencji Rynku Rolnego została zatrudniona w 2016 r., czyli niedługo po wyborach parlamentarnych. Najpierw jako główny specjalista w biurze zarządzania kapitałem ludzkim. Jej pensja, jak ujawnił rzecznik KOWR, to 2700-6500 zł.

Kwiecień w ARR doszła do stanowiska wicedyrektora. Kiedy agencja została zlikwidowana, a jej zadania przejął KOWR, została wicedyrektorem departamentu, a potem awansowano na dyrektora. Rzecznik KOWR Wojciech Adamczyk przyznaje, że „jej stosunek pracy został nawiązany na podstawie powołania”, co oznacza że nie musiała nawet startować w żadnym konkursie!

Źródło: Fakt24

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Wiktor36dzierżykijAaka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aaka
Gość
Aaka

Przecież to naturalne. Geny katolickiej prawicy mają i miały większą wartość. Pamiętamy np. córką marszałek Alicji Grześkiwiak zatrudnioną w synekurze.

dzierżykij
Gość
dzierżykij

a czy ma wyższe wykształcenie rolnicze lub ekonomiczne ? czy jest po tealogii ? bo w tym artykule nie ma nic na temat jej wykształcenia a nie zakładam że nie posiada żadnego

Wiktor36
Gość
Wiktor36

Lepsza zmiana intratne posady otrzymuje w drodze mianowania. Cesarz Kaligula mianował swojego konia na senatora, to dla czego „dojna zmiana” nie może mianować jakiegoś dyrektora (dyrektorkę).