Poseł Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej komisji sprawiedliwości i „twarz” pisowskich zmian sądowniczych prawdopodobnie uciekł przed spotkaniem w Jarosławiu (woj. podkarpackie) jak informuje Gazeta Wyborcza.

Spotkanie miało się odbyć w sobotę w samo południe w klasztorze Sióstr Benedyktynek. Nie cieszyło się dużą frekwencją. “Kilkanaście osób plus my w liczbie 17” – powiedzieli „Gazecie Wyborczej” przedstawiciele grupy Rebelianty Podkarpackie, którzy często przychodzą na spotkania z politykami PiS i zadają niewygodne pytania.

Tuż przed rozpoczęciem spotkania zebrani w jednej z klasztornych sal zostali poinformowani, że w spotkaniu nie mogą wziąć udział przedstawiciele mediów oraz że spotkania nie można transmitować w sieci ani nagrywać.

Reklamy

“Później zaczęło się dziać coś dziwnego. W pewnym momencie zaproponowano wyjście na modlitwę. I część osób wyszła z sali. My zostaliśmy, czekając na pojawienie się Piotrowicza. Nie przyszedł jednak do sali, w której miało się odbyć spotkanie, tylko ruszył gdzieś indziej. Poseł Piotrowicz schował się chyba przed suwerenem, który chciał mu zadać kilka pytań” – powiedzieli „Rebelianci” reporterom GW.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułKompromitacja Szydło. Matka niepełnosprawnej obnażyła hipokryzję byłej premier
Następny artykułObrzydliwe zachowanie Jakiego. Teraz przeprasza