To już przesada! Jurgiel wydał 200 tysięcy złotych na saloniki VIP.

Krzysztof Jurgiel największym w PiS miłośnikiem luksusów. Jak donosi Fakt za VIP-owskie saloniki na lotnisku dla kierownictwa resortu, którym kierował podatnicy zapłacili niemal 200 tys. zł!

Z odpowiedzi, jaką z resortu rolnictwa otrzymał poseł Jacek Protasiewicz, wynika, że za czasów Krzysztofa Jurgiela kierownictwo ministerstwa rolnictwa dosłownie mieszkało na lotnisku.

„Łączna ilość przejść w okresie od 16 listopada 2015 roku do 31 maja 2018 roku wynosiła 583, w tym delegaci zagraniczni 174, co stanowi 29,85 proc. ogółu przejść” – poinformowało ministerstwo. To oznacza, że pozostałe 409 przejść przez strefę VIP wykonali Jurgiel i jego najbliżsi współpracownicy. jak oblicza tabloid co drugi dzień albo sam minister, albo jego zastępcy urzędowali na lotnisku!

Gdy jest się VIP-em można pojawić się w saloniku na 45 minut przed odlotem lub skorzystać z dużego wyboru posiłków. Dostępna jest także pełna karta alkoholi z szampanem włącznie. VIP jest też przewożony do samolotu elegancką limuzyną.

Źródło: Fakt

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JaroslawDanusiabarbara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Danusia
Gość
Danusia

Szlachta sie bawi,zyje w luksusie,limuzyny,super nagrody itd. itp.Brakuje im tylko pawich piorek w d…ch.Plebs ma chleb z margaryna i cicho sza,bo jak nie to w dyby.

barbara
Gość
barbara

Tak sie bawia pisowcy za nasze pieniadze

Jaroslaw
Gość
Jaroslaw

bardzo dobrze , tak sobie w 2015 wybraliscie