Koalicja PiS i „antysystemowca” Kukiza jest faktem?

Kukiz’15 najprawdopodobniej poprze Małgorzatę Wassermann w wyborach na prezydenta Krakowa. Informuje Wirtualna Polska i cytuje posła Grzegorza Długiego: “Nie ma nikogo lepszego z młodego pokolenia, kto mógłby stawić czoła obecnemu prezydentowi.”

Ponad 80 tys. głosów w wyborach parlamentarnych, 5. wynik w kraju przed trzema laty, duża popularność, świetna renoma i bardzo dobre opinie zbierane od polityków od prawa do lewa – to kapitał polityczny Małgorzaty Wassermann, przewodniczącej komisji śledczej ds. Amber Gold, kandydatki PiS na prezydenta Krakowa. Tylko ona jest w stanie powalczyć ze sprawującym dwie dekady władzę w mieście Jackiem Majchrowskim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wsparcie dla Wassermann w kampanii może nadejść ze strony Kukiz’15. jak informuje WP  w klubie toczy się dyskusja nad tym, czy oficjalnie poprzeć kandydaturę szefowej komisji ds. Amber Gold w Krakowie. Decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma.

Źródło: Wirtualna Polska