Patryk Jaki w opałach? Zaskakujące zmiany w kampanii na prezydenta Warszawy!

Patryk Jaki w opałach? Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dni nastąpią poważne zmiany, związane z kandydatami na prezydenta Warszawy. Może dojść do sytuacji, w której kandydat PiS na prezydenta zyska potężnego kontrkandydata, który będzie w stanie odebrać mu znaczną część elektoratu. Podobny problem może mieć Rafał Trzaskowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wśród polityków w Warszawie od rana krążą trzy nazwiska, które mogą w zaskakujący sposób pojawić się w kampanii prezydenckiej. Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki zabrnęli bowiem bardzo daleko w konflikcie między sobą, że mieszkańcy Warszawy zaczynają rozglądać się za osobą, która zajmie się realnymi sprawami, kluczowymi dla rozwoju miasta.

Aktualnie lista kandydatów wygląda następująco:

  • Patryk Jaki – były polityk PO, aktualnie wiceminister PiS,
  • Andrzej Rozenek – polityk SLD,
  • Jan Śpiewak – działacz społeczny, wspierany przez partie RAZEM i Zieloni,
  • Jakub Stefaniak – polityk PSL,
  • Rafał Trzaskowski – polityk PO,
  • Jacek Wojciechowicz – były wiceprezydent miasta Warszawy, były polityk PO,

Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z agencji przeprowadziła badania oczekiwań na zlecenie prawicowego tygodnika. Zaskakująca kandydatura na prezydenta Warszawy zostanie ujawniona w ciągu najbliższych kilku dni.