[Counter-Box id="1"]

Codzienna rehabilitacja, do tego ciężka kuracja antybiotykowa a ostatnio, jak ustalił „Super Express”, wyczerpujące badania w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie! Prezes Jarosław Kaczyński jest ciężko chory. Dlatego jego nieformalnym zastępcą w partii został premier Mateusz Morawiecki.

W poniedziałek Kaczyński znów trafił do szpitala na kilka godzin. “Prezes był na badaniach. Zostały one wyznaczone w momencie, kiedy opuszczał szpital po dłuższej hospitalizacji. Wszystko jest dobrze, wyniki badań ma dobre i samopoczucie też” – powiedziała w rozmowie z Super Expressem rzecznik PiS Beata Mazurek. Jednak w nieoficjalnych rozmowach, politycy partii przekonują, że nie jest tak dobrze z samopoczuciem prezesa, który z powodów zdrowotnych część obowiązków zrzucił na Morawieckiego. W piątek rozmawiali o kolejnych zadaniach przez kilka godzin. Morawiecki ma przede wszystkim mobilizować posłów PiS do walki w kampanii samorządowej, czuwać nad pracą w parlamencie, jeździć po kraju…

Reklamy

W PiS już trwa zażarta walka o władzę, bo narasta świadomość ze niedługo Kaczyński przestanie kierować partią. Czy PiS przetrwa?

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułCzerwona kartka dla PiS. Orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości to jasny przekaz
Następny artykułPatryk Jaki w opałach? Zaskakujące zmiany w kampanii na prezydenta Warszawy!