[Counter-Box id="1"]

„Super Express” przyłapał radną sejmiku mazowieckiego z SLD Katarzynę Piekarską i kandydata PSL na prezydenta Warszawy Jakuba Stefaniaka w jednej ze stołecznych knajp! Rozmawiali m.in. o wspólnych inicjatywach na wybory samorządowe.

“Dostałem wsparcie od Katarzyny Piekarskiej, jeśli chodzi o projekt PSL dotyczący „Emerytury bez podatku” – zdradza tabloidowi Stefaniak. Piekarska po raz kolejny wystartuje z list lewicy do sejmiku, a Stefaniak chce wygrać wybory prezydenckie w stolicy. “Postanowiłam wesprzeć Kubę Stefaniaka z PSL w tej sprawie. Uważam, że to dobre rozwiązanie i np. SLD powinno też to poprzeć. Ja osobiście zaangażuję się w zbieranie podpisów pod projektem „Emerytury bez podatku” – powiedziała w rozmowie z SE Piekarska.

Reklamy

„Emerytura bez podatku” to sztandarowy projekt ludowców, w którym proponują aby emeryt, który przykładowo dostaje 1000 zł brutto świadczenia, dostawał tyle na rękę, a nie 872 zł, bo właśnie tyle otrzymuje, jeśli odliczymy podatek. “Jesteśmy w trakcie zbierania podpisów pod tym projektem. Cieszę się, że w tej sprawie ponad podziałami politycznymi mogę liczyć na wsparcie Kasi Piekarskiej z SLD” – dodał na koniec Jakub Stefaniak.

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułPiS to neosanacja. W Polsce tylko PSL broni prawdziwych konserwatywnych wartości
Następny artykułOgromny awans za pomnik?