Desperacja Jakiego. Chce osobiście odwiedzać warszawiaków w domach

Czy kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy zjawi się pod naszymi drzwiami? Jak informuje Fakt powołując się na osobę ze sztabu Patryka Jakiego, w najbliższym czasie wiceminister sprawiedliwości ogłosi plan odwiedzenia stu warszawskich osiedli i blokowisk. Ma to być sposób na dotarcie do osób, które do tej pory nie brały udziału w wyborach.

“Kampania zejdzie tak nisko, jak jeszcze nigdy w Warszawie nie schodziła. Liczymy, że dotrzemy do ludzi, którzy nigdy do tej pory nie głosowali, którzy mają swoje problemy, a których politycy zawsze omijają, do miejsc zapomnianych” – powiedziało Polskiej Agencji Prasowej źródło w sztabie Patryka Jakiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Plan zakłada realizację stu wizyt kandydata na osiedlach i blokowiskach w ciągu kilkudziesięciu dni. Program rozpocząłby się już w sierpniu. “Kampania ma być bardzo intensywna. Planujemy odbywać nawet pięć takich odwiedzin dziennie. Będziemy też uzupełniali plan wizytami “door-to-door”. Tempo będzie ogromne” – zaznaczyła osoba z otoczenia kandydata na prezydenta stolicy.

To już desperacja. Warszawiacy, ja chcę waszego najlepszego – zdaje się mówić Jaki.
To wiemy panie ministrze, ale nasze najlepsze my wolimy zachować dla siebie.
Źródło: Fakt