Tragiczna sytuacja w toaletach na Okęciu. Zarząd mianowany przez PiS sobie nie radzi nawet z czystością 

Toalety to wizytówka każdego lotniska. Tymczasem na Okęciu od momentu objęcia rządów przez PiS sytuacja jest coraz gorsza. Mariusz Szpikowski, prezes Polskich Portów Lotniczych, zarządzający lotniskiem Chopina w Warszawie, wymienił firmy sprzątające. W efekcie w toaletach panuje bród a smród wydobywający się z pomieszczeń odstrasza co bardziej wrażliwe osoby.

Według informacji, które uzyskaliśmy od osób powiązanych ze spółką PPL, za czystość toalet odpowiada firma zewnętrzna. „Większość firm, które miały umowy podpisane przed objęciem władzy przez PiS zostało wyrzuconych, jako podejrzane o współpracę z poprzednią władzą. Nowe  nie radzą sobie z obsługą lotniska” – mówi jedna z osób znająca układy panujące w spółce. 

Na problem śmierdzących toalet na lotnisku Chopina zwracają uwagę zagraniczni goście, którzy przylatują masowo w okresie wakacyjnym. „Mamy 100-lecie niepodległości, w spółce wiesza się wszystko co biało-czerwone, w samolotach rozdają pocztówki do powstańców. Liczy się tylko PR. Toalety są czyste tylko w salonikach dla VIPów i po sprzątaniu w okresach, gdy jest mały ruch”. 

Na lotniskach, na których panuje wzmożony ruch, bardzo często ekipy sprzątające są przypisane na stałe i sprzątają je w trybie ciągłym a nie raz na kilka godzin. Jednak najwyraźniej problem czystości przekracza już zdolności zarządzania średniej wielkości portem lotniczym w sercu Polski. Wstawanie z kolan po raz setny komuś związanemu z PiS nie wyszło. Dyletanci u władzy nie potrafią zmierzyć się z trywialnym problemem czystości w miejscu, które dla wielu osób jest główną bramą do Polski.

Zdjęcie przedstawia stan podłogi w jednej z głównych toalet na Okęciu sprzed kilku dni. PiS chciałby w ramach swojej gigantomanii zbudować lotnisko Baranów pod Warszawą a nie radzi sobie zarządzaniem czymś dużo mniejszym. 

źródło: FB, Twitter

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Edith.Plkrzywoprosty Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krzywoprosty
Gość
krzywoprosty

Mariusz Szpikowski to nasz towarzysz. Partia postawiła na niego, bo partia ma do niego załufanie, że będzie bronił wartości narodowokatolickich, niezbywalnych w naszej ideologii. Być może naszemu towarzyszowi nie wychodzi to czy tamto. Ale nie można krytykować towarzysz Mariusza Szpikowskiego bo to pełen poświęcenie naszej idei narodowokatolickiej i nasze dozgonnej przyjaźni z korporacją nierobów sfrustrowanych seksualnie Watykańczyków. To dzięki tej tysiącletniej korporacji spermo-wrzutów i miłośników pedofilii mamy zaplecze ideologiczne uformowanych idiotów katolików rzymskiego wyznania na nasze skinienie. Barany do pracy, nasz elektorat do płodzenia chlania i nic nie robienia. Wszak Bóg tak chciał, jakoś to będzie i wszystko w rękach… Czytaj więcej »

Edith.Pl
Gość
Edith.Pl

Jednym zdaniem… Dobra zmiana= im gorzej tym lepiej…. Parodia demokracji parodia partii parodia wladzy… Masakra na kazdym kroku!