Ardanowski przeprasza za decyzje Jurgiela

Ministerstwo rolnictwa chce, żeby Jerzy Białobok, były prezes stadniny koni arabskich w Michałowie, wrócił do pracy informuje Radio ZET. Białobok, który został zwolniony dwa lata temu przez ekipę PiS, odbył korzystne dla siebie spotkanie z ministrem Janem Ardanowskim.

Rozmowę z ministrem rolnictwa odbyła także Anna Stojanowska, która również została zwolniona z Agencji Nieruchomości Rolnych. Jednak ani Stojanowska, ani Białobok na razie nie rozważają powrotu na stanowiska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przypomnijmy: Stojanowska i Białobok zostali zwolnieni w atmosferze skandalu. Razem z nimi pracę stracił także Marek Trela, który był prezesem stadniny w Janowie Podlaskim.

Radio ZET informuje, że w czasie rozmowy minister Ardanowski miał przeprosić Stojanowską i Białoboka oraz krytykować swojego poprzednika Krzysztofa Jurgiela za decyzje, które odbiły się na aukcjach koni arabskich.

Źródło: radio ZET