[Counter-Box id="1"]

Zwolennicy spiskowych teorii dziejów mówią, że wiele z tego co się dzieje w kraju, to realizacja wizji Jarosława Kaczyńskiego powrotu do Polski lat jego młodości. Nie liczy się koszt, nie liczą się środki, liczy się cel. Spełnianie życzeń prezesa PiS to najwidoczniej ulubione zajęcie niektórych prominentnych działaczy tej partii, bo właśnie ujawniono, że ma zostać reaktywowana marka CPN. Ta najwyraźniej również kojarzy się miło ludziom z PiS, którzy większość życia spędzili w PRL.

Na szczęście stacja CPN ma być tylko jedna. W ramach niezrozumiałej maniakalnej wręcz potrzeby robienia muzeów, powstanie na warszawskiej Pradze. Czy samochód z Jarosławem Kaczyńskim będzie tam często zaglądał? Jest to możliwe.

Reklamy

Prezesowi PiS trzeba jednak przypomnieć, że Polacy wcale nie chcą powrotu do PRL. Chcemy żyć w nowoczesnym, demokratycznym i bezpiecznym państwie, będącym częścią Europy a nie jakiejś niezrozumiałem wschodniej efemerydy. Polacy nie chcą opuszczać Unii Europejskiej i nie chcą, by władza zmieniła się w totalitarną. I to przypomnienie nastąpi podczas wyborów.

źródło: BusinessInsider

Poprzedni artykułPremier ogłasza datę wyborów, PSL pierwsze rejestruje komitet. Zaskoczenie władzy
Następny artykułPolacy słabo oceniają prezydenturę Andrzeja Dudy