[Counter-Box id="1"]

Jak pokazuje najnowszy sondaż przeprowadzony przez Instytut Badań Pollster dla “Super Expressu” ocena prezydenta Dudy nie jest najlepsza. Trzy lata po zaprzysiężeniu na prezydenta, Polacy ocenili Andrzeja Dudę i wystawili mu świadectwo. I jak pisze Super Express nie jest ono z czerwonym paskiem!

W sondażu Instytutu Badań Pollster przeprowadzonego specjalnie na zlecenie “Super Expressu” Polacy zostali zapytani o to, jaką ocenę wystawiają prezydentowi. Najwięcej badanych, aż 24 proc., dało prezydentowi niedostateczny, czyli najgorszy stopień w szkolnej skali! 20 proc. osób oceniło Andrzeja Dudę na dobry, mierną ocenę postawiło mu 18 proc., a dostateczną 15 proc. ankietowanych. Tyle samo oceniło prezydenta na bardzo dobry. Zaś celujący Duda otrzymał tylko od 4 proc. Polaków.

Reklamy

Badanie przeprowadzone przez Instytut Badań Pollster w dniach 9-10 sierpnia 2018 roku na reprezentatywnej próbie 1 035 Polaków w wieku 18+. Struktura próba była zgodna ze strukturą pełnoletnich mieszkańców Polski. Maksymalny błąd oszacowania wyniósł 3%.

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułKolejny dowód na to, że wracamy do PRL. Pojawi się marka CPN
Następny artykułPiS jest tak nieudolny, że nie potrafi nawet obniżyć pensji samorządowcom. Kluczowa ustawa władzy to bubel