PiS nie ma pomysłu na Polskę!

Wszystkie działania, które prowadzi PiS w polityce, gospodarce czy sferze kultury sprawiają, że coraz wyraźniej widać, iż ugrupowanie to nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Zamiast ulepszania jest niszczenie a zamiast zmian jest powrót do tego, co znamy z PRL. PiS to PRL Bis głosi popularne w dzisiejszych czasach hasło. I trudno się oprzeć wrażeniu, że tak jest w rzeczywistości. 

PiS dochodził do władzy z hasłami, które mogły się podobać. Dzisiaj tamte plakaty i banery są dawno na śmietniku a walkę o lepszą Polskę zastąpiła brutalna walka o kasę. Ujawniona przez PSL zachłanność działaczy PiS, ich milionowe zarobki, walka o stołki, obnażyły prawdziwe intencje ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Nie chodzi o żadne zmiany. Władza i kasa, to jest ich żywioł. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Przyspawał się do stołków, używa brudnych metod walki politycznej, propaganda w Polsce osiągnęła poziom nieznany od czasów komuny. Socjalizm, który PiS wprowadza, zaprowadzi nasz kraj prosto w objęcia ogromnego kryzysu. Ale być może tak trzeba, by społeczeństwo na własnej skórze przekonało się, do czego prowadzą pomysły i rządy nieudaczników, ludzi nieodpowiedzialnych oraz zwykłych głupców.