Andrzej Rozenek, kandydat na prezydenta stolicy, któremu sondaże dają najwyższe szanse poza Rafałem Trzaskowskim i Patrykiem Jakim, zaprezentował dzisiaj hasło wyborcze – Naszym hasłem w tej kampanii będzie: “Miasto Społeczne Warszawa”. – W Warszawie od wielu lat mamy postęp, dużo się buduje, powstały wiadukty, rozbudowano metro, ale na cóż nam wiadukty i metro kiedy ludzie nie są szczęśliwi?

Reklamy

Fundamentem ideologicznym naszej kampanii będzie książka „Szczęśliwe miasto” autorstwa Charlesa Montgomery, po prostu pragniemy, aby warszawianki i warszawiacy byli szczęśliwi – podsumował kandydat na prezydenta stolicy i nakreślił wizję miasta, w którym „każdy ma coś do powiedzenia i decyduje o tym, co się wokół niego dzieje. – Aby żyć w szczęśliwym mieście, to miasto to musi być społeczne, należeć do jego mieszkańców, musi być zarządzane przez warszawianki i warszawiaków – podkreślił.

– Mamy kandydata na prezydenta, o czym jestem przekonany, w drugiej turze zmierzy się z Patrykiem Jakim i docelowo sprawi, iż miasto nie będzie we władaniu Prawa i Sprawiedliwości – zapowiedział na konferencji Sebastian Wierzbicki, szef sztabu wyborczego Rozenka.  

Sondaże pokazują, że Andrzej Rozenek może być najpoważniejszym konkurentem Trzaskowskiego i Jakiego, którzy skupili się na kampanii negatywnej.

Poprzedni artykułPropaganda kosztuje. TVPiS dostanie kolejne pieniądze od rządu
Następny artykułUsiadł na pomniku Kaczyńskiego. Szuka go policja