Zrobić kampanię reklamową i przegrać z kretesem potrafią tylko nieudacznicy z PiS. Najnowsze billboardy tego ugrupowania miały pokazywać rzekome sukcesy na polu zmian w Polsce. Kampania błyskawiczna obróciła się przeciwko partii rządzącej a internauci nie zostawiają suchej nitki na władzy. Nastroje w sztabie PiS muszą być minorowe.

Nieudolność władzy widać na każdym kroku. Inwestycje drogowe, otwierane przez Szydło i Morawieckiego rozpoczynano za czasów PSL i Platformy. LOT działa coraz gorzej a pasażerowie na Okęciu są wściekli z powodu brudnych toalet. PKP nie ma dnia bez dziesiątek opóźnionych pociągów. Rolnicy zapowiadają marsz na Warszawę, bo są wściekli z powodu braku rezultatów działań rządu w sprawie ASF. Ratownicy medyczni mają dość oszukiwania ich i traktowania jak śmieci.

Reklamy

W internecie krąży między innymi lista dzieci, którym pomógł Kaczyński i jego ugrupowanie:

I setki memów:

 

W tej sytuacji kampania PiS miała wrócić do ulubionych haseł tej partii. Walka z urojonym wrogiem, zmienianie czegoś. Ale po trzech latach PiS nie potrafił zmienić nic, zrobił za to wiele, by zniszczyć to co było – i działało. A lepsze jest wrogiem dobrego, jak wiemy.

Dojna zmiana w starciu z internetem była bez szans. Internauci błyskawicznie podchwycili i przerobili pisowskie bannery, pokazując prawdziwą twarz władzy – zachłanną i brzydką.

Społeczeństwo ma już dosyć kłamstw, napuszczania Polaków na siebie i nienawiści, którą generują politycy partii rządzącej. DOŚĆ.

Poprzedni artykułPiS to koryto dla swoich, ruina dla Polski. Masowe protesty w Warszawie
Następny artykułPomógł postawić pomnik smoleński i dostał pracę w Orlenie?