Grunt to rodzina – to wyborcza strategia PiS. Jak informuje Fakt na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości znajdziemy wiele nazwisk związanych z najważniejszymi politykami.

Tabloid publikuje wstępną listę krewnych i znajomych rządzących, startujących w nadchodzących wyborach.

Reklamy
 1. Anna Morawiecka, siostra premiera
  Chce zostać szefową magistratu w podwrocławskich Obornikach Śląskich. Z poparciem PiS jako niezależna. Ostateczna decyzja ma zapaść w tym tygodniu
 2. Konrad Sipiera, syn wojewody mazowieckiego
  Jest kandydatem na prezydenta Pruszkowa z ramienia PiS. Część pruszkowskich działaczy partii nie może się z tym pogodzić – były i są odejścia w klubie PiS
 3. Karol Tchórzewski, syn ministra energii
  To kandydatem PiS na prezydenta Siedlec. Opozycja się burzy, bo w ubiegłym roku syn ministra zarobił w Przedsiębiorstwie Energetycznym w Siedlcach 170 tys. zł.
 4. Piotr Misztal, były poseł Samoobrony
  Chce kandydować na prezydenta Łodzi. Sąd skazał go w 2009 r. na karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat i 500 tys. zł grzywny za oszustwa podatkowe.
 5. Piotr Liroy-Marzec, poseł od Kukiza i znany raper
  Zamierza wystartować w wyborach na prezydenta Kielc. Znany muzyk skłócił się ze swoim ugrupowaniem Kukiz’15 już dawno i próbuje sił na własną rękę. Ramię w ramię z Januszem Korwin–Mikkem.
 6. Krzysztof Filipek, były poseł Samoobrony
  Z ramienia SLD ma być kandydatem do sejmiku województwa mazowieckiego. Filipek nic nie zrobił sobie z tego, gdy na tzw. taśmach prawdy” Samoobrony, kolega partyjny Wojciech Mojzesowicz mówił, że „zgwałcił kelnerkę”.
 7. Iwona Mularczyk, żona posła Arkadiusza Mularczyka
  Jest kandydatką PiS na prezydenta Nowego Sącza. – Moją żonę zgłosił prezes Jarosław Kaczyński – przekonuje mąż kandydatki, poseł PiS Arkadiusz Mularczyk.

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułPomógł postawić pomnik smoleński i dostał pracę w Orlenie?
Następny artykułOburzające! Prokurator, który kazał przesłuchiwać kobietę w trakcie porodu chce do Sądu Najwyższego!